Lepsze życie z Ajurwedą

You are currently viewing Lepsze życie z Ajurwedą

Moja fascynacja Ajurwedą zaczęła się od ratowania mojego zdrowia. Dwa lata szkolenia i intensywnej pracy nad sobą, zmiany starych nawyków, nauki samodyscypliny i odpuszczania tego, co już mi nie służy, zaowocowało lepszym samopoczuciem i wyglądem.

Teraz z przyjemnością poświęcam się ajurwedzie również zawodowo, odkryłam powołanie do pomagania innym osobom które podobnie jak ja kiedyś, borykają się z problemami zdrowotnymi i psychicznymi.

Ponieważ ajurweda obejmuje holistyczne podejście do zdrowia fizycznego i psychicznego, pierwszym krokiem jest zrozumienie konkretnej sytuacji. Oczywiście, mowa tutaj o postawieniu diagnozy i opracowaniu odpowiedniej recepty. Podobnie jak w przypadku leczenia zapalenia wyrostka robaczkowego, nie trzeba od razu uzyskiwać stopni medycznych. Wizyta w ośrodku zdrowia i operacja pod nadzorem specjalisty stanowią znacznie prostsze rozwiązanie. Tak samo jest z ajurwedą – nie musisz zagłębiać się od razu w całą wiedzę na ten temat, aby skorzystać z jej dobrodziejstw.

Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, umówimy się na spotkanie, podczas którego będziesz mógł/mogła podzielić się ze mną informacjami na temat siebie i swoich problemów. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie w kontekście ajurwedy, które przywróci Ci zdrowie i dobre samopoczucie.

Lepiej mieć coś niż nie mieć nic
Palo Santo